top of page

Zijn er nog vragen?

Onze succesvolle club draait volledig op het onvoorwaardelijke enthousiasme en inzet van onze leden en vrijwilligers, allemaal in goede banen geleid door ons bestuur.


Maar ken je onze bestuursleden? Wat doen ze precies? Wat is het beleid van onze club? Heb je ook ambitie om deel uit te maken van de dagelijkse clubwerking? Misschien heb je wel vragen, opmerkingen en/of suggesties?


Op vrijdag 24 maart worden alle vragen beantwoord tijdens onze Algemene Vergadering. Alle leden zijn welkom vanaf 20u00. We starten met een inleiding door onze voorzitter, een verslag van de clubwerking, herverkiezing bestuursleden en sluiten af met een drankje aangeboden door het bestuur.


Together wE can Achieve More...

Recente blogposts

Alles weergeven

A Full House...

Tennis, padel, tennis, padel...en zo gaan we de komende week onze dagen invullen! Onze tennissers zijn op donderdag gestart met hun Tennis Tour Dubbel & Gemengd en strijden tot 16 juni voor elke titel

1 Comment


ik krijg voor de 2de x een rappel van TennisVl. om mijn abonnement te verlengen,

ik heb op 30/1 € 320 overgemaakt,

zou ik de enige zijn waar er iets fout zit in de boekhouding ?

freddy

Like
bottom of page