top of page

Nieuw kassasysteem vanaf 1 oktober

Het zat er al een tijdje aan te komen en vanaf oktober is het zover! Het clubhuis zal gebruik maken van een nieuw kassasysteem die het mogelijk maakt voor alle leden en supporters om naast cash geld ook met Payconiq of Bancontact te betalen.


Heb jij momenteel nog een rekening openstaan? Help onze vrijwilligers in de overzet van het oude naar het nieuwe systeem door nog voor eind september je rekening te komen afrekenen zodat we net dat beetje minder overzet-werk hebben.


Recente blogposts

Alles weergeven

TPCR kleurt zwart, geel, rood...

Op woensdag 26 juni om 18u00 supporteren wij allen samen voor onze Rode Duivels! Je hoeft niet af te zakken naar Stuttgart om onze Rode Duivels aan het werk te zien....Kom gewoon naar ons clubhuis dat

A Full House...

Tennis, padel, tennis, padel...en zo gaan we de komende week onze dagen invullen! Onze tennissers zijn op donderdag gestart met hun Tennis Tour Dubbel & Gemengd en strijden tot 16 juni voor elke titel

Коментарі


Функцію коментування вимкнено.
bottom of page