top of page

End of Summer BBQ !

End of....wat?? L'été indien, de nazomer, de oudewijvenzomer of de uitzonderlijke hittegolf in september!?


Aangezien we toch nog wat mogen nagenieten van dit mooie weer organiseert TPCR op zondag 24 september 2023 vanaf 11u00 een 'zomerse' barbecue voor alle leden.


Graag even laten weten of je aanwezig zal zijn, zodat we beter kunnen inschatten hoeveel porties vlees en groenten we moeten voorzien. De prijs per persoon is 25 EUR voor volwassenen en 15 EUR voor kids tot 12 jaar.


Kom nog even meegenieten van het (hopelijk) mooie weer en de gezelligheid van onze club!


Inschrijven via deze link : https://cdn.flxml.eu/f-8ad6d6b6b310026d


Recente blogposts

Alles weergeven

TPCR kleurt zwart, geel, rood...

Op woensdag 26 juni om 18u00 supporteren wij allen samen voor onze Rode Duivels! Je hoeft niet af te zakken naar Stuttgart om onze Rode Duivels aan het werk te zien....Kom gewoon naar ons clubhuis dat

A Full House...

Tennis, padel, tennis, padel...en zo gaan we de komende week onze dagen invullen! Onze tennissers zijn op donderdag gestart met hun Tennis Tour Dubbel & Gemengd en strijden tot 16 juni voor elke titel

Comments


bottom of page