slideshow1

Den Box

De tennisbox 2020 start op 01 juni Tennisbox

Uitreiking jeugd-, interclub- en boxprijzen

Traditioneel vieren wij de overgang van het zomerseizoen naar het winterseizoen met de uitreiking van de jeugd-, interclub- en boxprijzen. Onze jeugd speelde fantastische wedstrijden in de vele tornooien. In de interclub lieten we weerom zien dat Tennis en Padelclub Roelandsveld een geduchte tegenstanders is. De boxspelers streden om die eerste plaats in hun box. Wij vinden het belangrijk om al onze kampioenen op gepaste wijze in de bloemen te zetten.

Ben je clublid, jeugdspeler, interclubber of boxer, dan nodigen wij je, met of zonder partner, graag uit op de uitreiking van onze jeugd-, interclub- en boxprijzen. De prijsuitreiking gaat door op zaterdag 17 november vanaf 19u00.

Programma van de avond:
  19u00 start receptie
  19u30 uitreiking jeugdprijzen
  19u40 uitreiking interclubprijzen
  19u50 uitreiking boxprijzen
Doorlopend uitgebreide receptie met open bar.

Kalender

  

Onze Sponsors

Hartveilig Sportclub

LOGO-sportvriendelijkeclub

Tennis- en padelclub Roelandsveld

  • Adres: Sportlaan 24 – 1700 Dilbeek (kaart)
  • Contact: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
  • Website: www.tpcroelandsveld.be
  • Telefoon clubhuis: 02/569.73.14
  • Bank: BE61 1325 2016 9817
  • Ondernemingsvorm: VZW
  • Stamnummer: 7021
  • Lid van: Tennis Vlaanderen

Meest gelezen artikels